MS24266R20T39S7-LC
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος 26500 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R20T39S7-LC Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 2571 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Power (2), 20 Power (37) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα CMS24266R20T39S7-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS24266R20T39S7-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-39 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Anodized Black
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.510" (38.35mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Anodized Επικοινωνήστε με το σχήμα Epoxy, Glass Filled
Επικοινωνία Υλικό 7 Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R20T41PN-LC
MS24266R20T41PN-LC
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 2567 pcs
Κατεβάστε: MS24266R20T41PN-LC.pdf
RFQ
MS24266R20T39S7
MS24266R20T39S7
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP