MS24266R18T31P8-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 31POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R18T31P8-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R18T31P8-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 31POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2313 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R18T31P8-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-31
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R18T31P8-LC Προσανατολισμός 8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 31 (Power)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.375" (34.93mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20 Power
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R18T31P7
MS24266R18T31P7
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1579 pcs
Κατεβάστε: MS24266R18T31P7.pdf
RFQ
MS24266R18T31P8
MS24266R18T31P8