MS24266R14T12S8-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R14T12S8-LC.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R14T12S8-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2776 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R14T12S8-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R14T12S8-LC Προσανατολισμός 8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12 (Power)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.141" (28.98mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 Power (3), 20 Power (9)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R14T12S9-LC
MS24266R14T12S9-LC
Σε απόθεμα: 2668 pcs
Κατεβάστε: MS24266R14T12S9-LC.pdf
RFQ
MS24266R14T12SY
MS24266R14T12SY
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1731 pcs
Κατεβάστε: MS24266R14T12SY.pdf
RFQ
MS24266R14T12S8
MS24266R14T12S8