MS24266R14B15P6-LC
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R14B15P6-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R14B15P6-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3740 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R14B15P6-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R14B15P6-LC Προσανατολισμός 6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.141" (28.98mm)