MBC201-1T48G-2
BelBel
MBC201-1T48G-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 160/200W
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 924 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBC201-1T48G-2 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 160/200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 924 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 4.242kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Σειρά MBC201 Ισχύς (Watts) 160W (200W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.33A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A
εγκρίσεις CE εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBC201-1T24G-2
MBC201-1T24G-2
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 160/200W
Σε απόθεμα: 1193 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MBC201-1T48G
MBC201-1T48G