M3933/25-50S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 24DB 50OHM SMA
Φύλλα δεδομένων: 1.M3933/25-50S.pdf2.M3933/25-50S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 268 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M3933/25-50S
Αριθμός εξαρτήματος M3933/25-50S Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή RF ATTENUATOR 24DB 50OHM SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 268 pcs Φύλλο δεδομένων 1.M3933/25-50S.pdf2.M3933/25-50S.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SMA In-Line Module
Αλλα ονόματα M3933/25-50S-MIL Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 50 Ohms Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 12.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 24dB ±0.7dB 0Hz ~ 12.4GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line Module εξασθένηση Αξία 24dB