M3933/17-18S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 12DB SMA MODULE
Φύλλα δεδομένων: M3933/17-18S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 241 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 241 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M3933/17-18S
Αριθμός εξαρτήματος M3933/17-18S Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 241 pcs Φύλλο δεδομένων M3933/17-18S.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SMA In-Line Module
Αλλα ονόματα M3933/17-18S-MIL Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 18GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 12dB ±0.5dB 0Hz ~ 18GHz 2W SMA In-Line Module