M3933/16-50S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 22.5DB 50OHM SMA
Φύλλα δεδομένων: M3933/16-50S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 288 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M3933/16-50S
Αριθμός εξαρτήματος M3933/16-50S Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή RF ATTENUATOR 22.5DB 50OHM SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 288 pcs Φύλλο δεδομένων M3933/16-50S.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SMA In-Line Module
Αλλα ονόματα M3933/16-50S-MIL Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 50 Ohms Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 18GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 22.5dB ±0.7dB 0Hz ~ 18GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line Module εξασθένηση Αξία 22.5dB