M3933/16-18N
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 1.5DB 50OHM SMA
Φύλλα δεδομένων: 1.M3933/16-18N.pdf2.M3933/16-18N.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 627 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M3933/16-18N
Αριθμός εξαρτήματος M3933/16-18N Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή RF ATTENUATOR 1.5DB 50OHM SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 627 pcs Φύλλο δεδομένων 1.M3933/16-18N.pdf2.M3933/16-18N.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SMA In-Line Module
Αλλα ονόματα M3933/16-18N-MIL Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 50 Ohms Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 18GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 1.5dB ±0.4dB 0Hz ~ 18GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line Module εξασθένηση Αξία 1.5dB