LXR1240-6M1
BelBel
LXR1240-6M1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος DIN RAIL 344W 25.68V BATT CHARGR
Φύλλα δεδομένων: LXR1240-6M1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LXR1240-6M1
Αριθμός εξαρτήματος LXR1240-6M1 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DIN RAIL 344W 25.68V BATT CHARGR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4717 pcs Φύλλο δεδομένων LXR1240-6M1.pdf
Βάρος 2600g Τάση - Ονομαστική 27.3V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264VAC Τύπος Enclosed
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 7.64" L x 4.47" W x 5.43" H (194.00mm x 113.60mm x 138.00mm)
Σειρά Melcher X Ισχύς - Max 344W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Αριθμό των κυττάρων 1
Χαρακτηριστικά LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή Enclosed Battery Charger 27.3V 12.6A 24V
Χρόνος φόρτισης - Φορτίστε Τρέχουσα - Max 12.6A
Χημεία μπαταρίας Lead Acid Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 24V
εγκρίσεις cCSAus, CE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LXR1240-6M1G
LXR1240-6M1G
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 27.3V 375W