G15-111T-076C
BelBel
G15-111T-076C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN MAGJACK 1PORT 10GBASE-T PCB
Φύλλα δεδομένων: G15-111T-076C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
480 pcs
960 pcs
1440 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G15-111T-076C
Αριθμός εξαρτήματος G15-111T-076C Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 18442 pcs Φύλλο δεδομένων G15-111T-076C.pdf
Λήξη Solder Κατεύθυνση καρτέλα Down
θωράκιση Shielded, EMI Finger Ασπίδα Υλικό Copper Alloy
Σειρά MagJack® Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 507-2146 Προσανατολισμός 90° Angle (Right)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Λιμένων 1 Αριθμός Πυρήνων ανά Jack 4
τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Cutout; Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
LED χρώμα Green, Orange - Green, Orange Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA), Nylon
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.370" (9.40mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 50.0µin (1.27µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής RJ45 εφαρμογές 10G Base-T, AutoMDIX
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G150N50W4E
G150N50W4E
Κατασκευαστές: Anaren
Περιγραφή: RF ATTENUATOR 50OHM
Σε απόθεμα: 31338 pcs
Κατεβάστε: G150N50W4E.pdf
RFQ
G150
G150
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: GLUE GUN CORDLESS BUTANE
Κατεβάστε: G150.pdf
RFQ
G15AH
G15AH
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: G15AH.pdf
G150N50W4B
G150N50W4B
Κατασκευαστές: Anaren
Περιγραφή: RF ATTENUATOR 50OHM
Κατεβάστε: G150N50W4B.pdf
G15C0000
G15C0000
Κατασκευαστές: Red Lion Controls
Περιγραφή: HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
Σε απόθεμα: 26 pcs
Κατεβάστε: G15C0000.pdf
G15KP
G15KP
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: G15KP.pdf
G15AP
G15AP
Κατεβάστε: G15AP.pdf
G15-111T-038E
G15-111T-038E
Κατασκευαστές: Bel
Κατεβάστε: G15-111T-038E.pdf
G15AV
G15AV
Κατεβάστε: G15AV.pdf
G15
G15
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: GUARD PB 15/32" CLEAR ALUMINUM
Κατεβάστε: G15.pdf
G15-1G2K-076A
G15-1G2K-076A
Περιγραφή: CONN MAGJACK 1PORT 10G BASE-T
Κατεβάστε:
Σε απόθεμα: 20 pcs
Κατεβάστε: G15C1100.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών