DCDH-37P4C40.5BN
BelBel
DCDH-37P4C40.5BN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.DCDH-37P4C40.5BN.pdf2.DCDH-37P4C40.5BN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 617 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCDH-37P4C40.5BN Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 617 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCDH-37P4C40.5BN.pdf2.DCDH-37P4C40.5BN.pdf
Gauge Wire 24 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Wire Leads Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης -
Shell Υλικό, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Σειρά Dura-Con™
Συσκευασία - Αλλα ονόματα 116-1077
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress Harsh Environment Υλικό περιβλήματος Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A