CN0967C22A55S8Y240
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CN0967C22A55S8Y240.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 753 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 753 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0967C22A55S8Y240 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 753 pcs Φύλλο δεδομένων CN0967C22A55S8Y240.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, CN0967
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CCN0967C22A55S8Y240
Προσανατολισμός 8 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.106" (28.09mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -