CN0967C20G41P8Y240
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0967C20G41P8Y240 Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1138 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, CN0967
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CCN0967C20G41P8Y240
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CN0967C20G41P8Y240
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-41 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP