CN0967C18G14P9-200
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CN0967C18G14P9-200.pdf2.CN0967C18G14P9-200.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0967C18G14P9-200 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1717 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CN0967C18G14P9-200.pdf2.CN0967C18G14P9-200.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-14 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά MIL-DTL-26500, CN0967
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CCN0967C18G14P9-200
Προσανατολισμός 9 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 14 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Sealed
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια 0.865" (21.97mm)