CN0967C18A14P6-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0967C18A14P6-200 Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2121 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Anodized
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, CN0967
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CCN0967C18A14P6-200
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CN0967C18A14P6-200 Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-14
Χαρακτηριστικά Shielded Διευρυμένη περιγραφή 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold