CN0967C14S15SN-200
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CN0967C14S15SN-200.pdf2.CN0967C14S15SN-200.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0967C14S15SN-200 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1391 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CN0967C14S15SN-200.pdf2.CN0967C14S15SN-200.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, CN0967
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CCN0967C14S15SN-200
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Sealed
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια 0.609" (15.47mm)