CN0967C12S12P7-200
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CN0967C12S12P7-200.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0967C12S12P7-200 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1413 pcs Φύλλο δεδομένων CN0967C12S12P7-200.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-12 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, CN0967
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CCN0967C12S12P7-200
Προσανατολισμός 7 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 12 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.547" (13.89mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -