CN0966B24S30P6-040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 30POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966B24S30P6-040.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 584 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B24S30P6-040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 30POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 584 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B24S30P6-040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-30
Shell Material Stainless Steel Shell Finish -
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966B24S30P6-040 Προσανατολισμός 6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 30 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.858" (47.19mm)