CN0966B22G39P9Y140
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CN0966B22G39P9Y140.pdf2.CN0966B22G39P9Y140.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 623 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B22G39P9Y140 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 623 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CN0966B22G39P9Y140.pdf2.CN0966B22G39P9Y140.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CCN0966B22G39P9Y140
Προσανατολισμός 9 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 39 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Sealed
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια 1.106" (28.09mm)