CN0966B20G41P6Y040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966B20G41P6Y040.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B20G41P6Y040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1109 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B20G41P6Y040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966B20G41P6Y040 Προσανατολισμός 6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41 (Power)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.607" (40.82mm)