CN0966B18G14P9-040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966B18G14P9-040.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B18G14P9-040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1039 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B18G14P9-040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-14
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966B18G14P9-040 Προσανατολισμός 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 14 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.470" (37.34mm)