CN0966B16S10SN-040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966B16S10SN-040.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 900 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B16S10SN-040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 900 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B16S10SN-040.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-10
Shell Material Stainless Steel Shell Finish -
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966B16S10SN-040 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 10 (Power)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.355" (34.42mm)