CN0966B14G15P7Y040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966B14G15P7Y040.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B14G15P7Y040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1410 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B14G15P7Y040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966B14G15P7Y040 Προσανατολισμός 7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15 (Power)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.230" (31.24mm)