CN0966B12S12P7Y040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966B12S12P7Y040.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 869 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 869 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B12S12P7Y040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 869 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B12S12P7Y040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-12
Shell Material Stainless Steel Shell Finish -
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966B12S12P7Y040 Προσανατολισμός 7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12 (Power)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.165" (29.59mm)