CN0966A18A11P7-040
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966A18A11P7-040.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966A18A11P7-040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1226 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966A18A11P7-040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966A18A11P7-040 Προσανατολισμός 7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11 (1 + 10 Power)
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.470" (37.34mm)