CN0966A14A12P9Y040
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CN0966A14A12P9Y040.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966A14A12P9Y040 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1800 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966A14A12P9Y040.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CCN0966A14A12P9Y040 Προσανατολισμός 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.230" (31.24mm)