BACC63CB18A11PNH
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB18A11PNH.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 945 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 945 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB18A11PNH Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 945 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB18A11PNH.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63CB18A11PNH Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11 (1 + 10 Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.375" (34.93mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 2 (1), 16 Power (10)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63CB18A11SN
BACC63CB18A11SN
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 364 pcs
Κατεβάστε: BACC63CB18A11SN.pdf
RFQ
BACC63CB18A11PN
BACC63CB18A11PN
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP