BACC63CB18-31P6H
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB18-31P6H.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB18-31P6H Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1241 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB18-31P6H.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-31
Shell Material Aluminum Shell Finish Bright Cadmium
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63CB18-31P6H Προσανατολισμός 6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 31 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Bright Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.375" (34.93mm)