BACC63CB16-24S8
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB16-24S8.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 859 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB16-24S8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 859 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB16-24S8.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63CB16-24S8
Προσανατολισμός 8 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά Coupling Nut
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.758" (19.25mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -