BACC63CB16-10SNH
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB16-10SNH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB16-10SNH Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1214 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB16-10SNH.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-10
Shell Material Aluminum Shell Finish Bright Cadmium
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63CB16-10SNH Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 10 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Bright Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.309" (33.25mm)