BACC63CB16-10S6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB16-10S6.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 769 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB16-10S6 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 769 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB16-10S6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63CB16-10S6
Προσανατολισμός 6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 10 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά Coupling Nut
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.758" (19.25mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63CB16-10P8
BACC63CB16-10P8
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 10 POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1150 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BACC63CB16-10P8H
BACC63CB16-10P8H
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 10POS STR
Σε απόθεμα: 1307 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BACC63CB16-10S6H
BACC63CB16-10S6H
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE