BACC63CB12-12P8H
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB12-12P8H Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1439 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Power Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα CBACC63CB12-12P8H
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BACC63CB12-12P8H
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-12 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Bright Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 12 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.078" (27.38mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Bright Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα Epoxy, Glass Filled
Επικοινωνία Υλικό 8 Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63CB12-12P9H
BACC63CB12-12P9H
Σε απόθεμα: 1634 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BACC63CB12-12P8
BACC63CB12-12P8
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP