BACC63BV28B42S6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 42POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV28B42S6.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 456 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV28B42S6 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 42POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 456 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV28B42S6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 28-42 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV28B42S6
Προσανατολισμός 6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 42 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.485" (37.72mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -