BACC63BV24H30S8
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV24H30S8.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 620 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV24H30S8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 620 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV24H30S8.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-30 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV24H30S8
Προσανατολισμός 8 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 30 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.235" (31.37mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -