BACC63BV24H30P6H
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV24H30P6H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV24H30P6H Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1560 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV24H30P6H.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-30
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63BV24H30P6H Προσανατολισμός 6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 30 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά -
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 Power
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV24H30P8
BACC63BV24H30P8
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 882 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV24H30P8.pdf
RFQ
BACC63BV24F61S9
BACC63BV24F61S9
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 556 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV24F61S9.pdf
RFQ
BACC63BV24H30P6
BACC63BV24H30P6