BACC63BV24B61P8
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV24B61P8.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 709 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV24B61P8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 709 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV24B61P8.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV24B61P8
Προσανατολισμός 8 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.235" (31.37mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV24B61P6H
BACC63BV24B61P6H
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 61POS FLANGE
Σε απόθεμα: 1283 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BACC63BV24B61P6
BACC63BV24B61P6
Σε απόθεμα: 596 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV24B61P6.pdf
RFQ
BACC63BV24B61P8H
BACC63BV24B61P8H