BACC63BV22B19PN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV22B19PN.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 900 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV22B19PN Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 900 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV22B19PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-19 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV22B19PN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.106" (28.09mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -