BACC63BV22B12S9
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 12 POS GOLD CRMP
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 740 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV22B12S9 Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 12 POS GOLD CRMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 740 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Stainless Steel
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CBACC63BV22B12S9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BACC63BV22B12S9
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-12 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT FMALE 12 POS GOLD CRMP
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό 9 Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV22B12S8
BACC63BV22B12S8
Σε απόθεμα: 744 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BACC63BV22B12S9H
BACC63BV22B12S9H
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT