BACC63BV18H31S6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV18H31S6 Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1429 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Anodized
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CBACC63BV18H31S6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 31
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BACC63BV18H31S6
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-31 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP