BACC63BV18B14PN
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV18B14PN.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 885 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV18B14PN Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 885 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV18B14PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-14 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV18B14PN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 14 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.865" (21.97mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV18B14P9
BACC63BV18B14P9
Σε απόθεμα: 996 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV18B14P9.pdf
RFQ
BACC63BV18B14PNH
BACC63BV18B14PNH
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 14POS FLANGE