BACC63BV18B11S9
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV18B11S9.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 320 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV18B11S9 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 320 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV18B11S9.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-11 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV18B11S9
Προσανατολισμός 9 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 (1 + 10 Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.865" (21.97mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -