BACC63BV16H24S7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV16H24S7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV16H24S7 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1591 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV16H24S7.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV16H24S7
Προσανατολισμός 7 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.758" (19.25mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV16H24S8
BACC63BV16H24S8
Σε απόθεμα: 1216 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV16H24S8.pdf
RFQ
BACC63BV16H24S7H
BACC63BV16H24S7H
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG FMALE 24POS FLANG