BACC63BV14H15SNH
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV14H15SNH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV14H15SNH Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3039 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV14H15SNH.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63BV14H15SNH Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά -
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20 Power
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV14H3P6
BACC63BV14H3P6
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 267 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV14H3P6.pdf
RFQ
BACC63BV14H15S6H
BACC63BV14H15S6H
Σε απόθεμα: 2864 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV14H15S6H.pdf
RFQ
BACC63BV14H15SN
BACC63BV14H15SN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP