BACC63BV14H12P7
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV14H12P7.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV14H12P7 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2245 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV14H12P7.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV14H12P7
Προσανατολισμός 7 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 12 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.609" (15.47mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV14H12S6
BACC63BV14H12S6
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1485 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV14H12S6.pdf
RFQ
BACC63BV14H12P6H
BACC63BV14H12P6H
Περιγραφή: CONN RCPT HSG MALE 12POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2756 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV14H12P6H.pdf
RFQ
BACC63BV14H12P7H
BACC63BV14H12P7H