BACC63BV12H12S6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV12H12S6 Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2345 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Anodized
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CBACC63BV12H12S6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BACC63BV12H12S6 Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-12
Χαρακτηριστικά Shielded Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Επικοινωνία Υλικό 6
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV12H12P9H
BACC63BV12H12P9H
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONN RCPT HSG MALE 12POS PNL MT
Σε απόθεμα: 3042 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV12H12P9H.pdf
RFQ
BACC63BV12H12S7H
BACC63BV12H12S7H
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Κατεβάστε: BACC63BV12H12S7H.pdf
RFQ
BACC63BV12H12S6H
BACC63BV12H12S6H