BACC63BP24D57SNH
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG FMALE 57POS STR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 733 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BP24D57SNH Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN PLUG HSNG FMALE 57POS STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 733 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 Power (2), 20 Power (55) Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Stainless Steel
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα CBACC63BP24D57SNH
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 57 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BACC63BP24D57SNH
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-57 Εισαγάγετε υλικό Stainless Steel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Διευρυμένη περιγραφή 57 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Περιγραφή CONN PLUG HSNG FMALE 57POS STR
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.858" (47.19mm)