BACC63BP22C39P6H
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG MALE 39POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.BACC63BP22C39P6H.pdf2.BACC63BP22C39P6H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BP22C39P6H Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG MALE 39POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1078 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BACC63BP22C39P6H.pdf2.BACC63BP22C39P6H.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-39
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63BP22C39P6H Προσανατολισμός 6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Epoxy, Glass Filled Προστασία Ingress Environment Sealed
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.735" (44.07mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Power (12), 20 Power (27) Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BP22C39P10
BACC63BP22C39P10
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 767 pcs
Κατεβάστε: BACC63BP22C39P10.pdf
RFQ
BACC63BP22C39P10H
BACC63BP22C39P10H
Σε απόθεμα: 931 pcs
Κατεβάστε: BACC63BP22C39P10H.pdf
RFQ
BACC63BP22C39P6
BACC63BP22C39P6