BACC63BP20C28SNH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: BACC63BP20C28SNH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BP20C28SNH Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1138 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BP20C28SNH.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-28
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63BP20C28SNH Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 28 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.607" (40.82mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 12 Power (4), 20 Power (24)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BP20C28S9
BACC63BP20C28S9
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 28 POS GOLD CRMP
Σε απόθεμα: 870 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BACC63BP20C28SN
BACC63BP20C28SN
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP