BACC63BP12D12SN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.BACC63BP12D12SN.pdf2.BACC63BP12D12SN.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 906 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BP12D12SN Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 906 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BACC63BP12D12SN.pdf2.BACC63BP12D12SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-12 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BP12D12SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 12 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Sealed
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια 0.547" (13.89mm)